KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15493194
nr 1549 3194
Elias Maria Reti
(f. 1956), Tyskland
Oljemålning, Signerad, daterad 1984. Olja på pannå, 40x50 cm, oramad
Elias Maria Reti, bildkonstnär av ungerskjudisk härkomst född i Budapest 1956.
Utrop:
500 kr
måndag 19 juni 2023
kl 18:29:02
Elias Maria Reti
Läs mer om Elias Maria Reti